sobota 23. června 2012

ArtMap konečně získal svoji aplikaci!

Možná jste to už ani nečekali, i my jsme trochu zapochybovali, ale ArtMapy získaly konečně svoji aplikaci pro chytré telefony. Před dvěma lety jsem společně s @ni_s_ a @FiSHuGe prezentoval výsledek naší tří měsíční práce, výstup multimediálního projektu (věřte tomu nebo ne, ale už před všemi GeoKarlovkami a QRbodiesy se na SNM dělaly zajímavé projekty), návrh aplikace ArtMap pro iPhone.

A dnes konečně si můžete aplikaci stáhnout v AppStore do svého iPhone či iPadu (je univerzální). Potlesk ArtMap, že se jim podařilo sehnat prostředky a papírové modely převést do digitální podoby.

Kdyby vám to nestačilo, proklikejte si naši prezentaci a nebo si pusťte nesestříhaný záznam živého dema ze záverečné prezentace, určitě budete překvapeni :-).

Návrh byl vypracován v rámci navazujícího magisterského Studia nových médií při Ústavu informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v roce 2010. Manažerem projektu byl Jakub Fiala (@fialajakub), manažerkou obsahu Nina Seyčková (@ni_s_) a manažerem technického provedení Filip Šašek (@FiSHuGe). Celý projekt byl realizován pod vedením odborného garanta, Jana Brejchy (@jbrejcha), a ve spolupráci s externí odbornicí na ArtMapy, Marcelou Vorlíčkovou (@artmap_cz).

A nemáteli iZařízení, prohlédněte si projekt ArtMap online.

Posted from my iPad.Žádné komentáře:

Okomentovat